Doprava Zadarmo Balenie 10 X 1/16 Palca Barb Female Luer Zúžený Striekačku Montáž (Polyprop) Luer Lock Zúžený Konektor

€7.39 €7.02 Doručenie zdarma

Štítky: stávkovanie luer, gumené trubice zámok, letné luer, luer, female luer, luer konektor, montáž luer, dvojité female luer lock adaptér, luer lock plastový adaptér, luer lock male.

Popis

  • Názov Značky: VMATIC
  • Druh: Príslušenstvo
  • Číslo Modelu: VC-DL-1/16"- F

Doprava Zadarmo Balenie 10 X 1/16 Palca Barb Female Luer Zúžený Striekačku Montáž (Polyprop) Luer Lock Zúžený Konektor

10pcs 1/16inch-Barb Female Luer Zúžený Striekačku Montáž,Luer Lock Zúžený Konektor

Female Luer injekčnej Striekačky Montáž (polyprop) 1/16inch-Barb

Vyrobené z lekárskej triedy polypropylén , odolné voči vysokej teplote, korózii , organické rozpúšťadlá, môže byť sterilizované s max. 140 celzia . Ak sa chcete Pripojiť Male Luer Montáž Pre Pripojenie Hadice. Double helix navrhnuté nepriepustných keď nezapadne na správne miesto. Vhodné Pre Náš Sortiment Luer Lock Striekačky.

Poznámka: luer injekčnej striekačky montáž neboli sterilizované, ak je to potrebné, budete musieť vykonať sterilizáciu sami po jeho prevzatí.

Špecifikácie produktu: 1,6 mm (1/16 palca) 2.4 mm (3/32-palcový); 3.2 mm (1/8 palca); 3.9 mm (5/32 palca); 4,8 mm (3/16 palca); 6.4 mm (1/4"); Výrobku materiál: PP (polypropylén) Produktu farba: priehľadná farba PP Tepelný výkon: môže byť sterilizované pri teplotách nad 120 stupňov Celzia, podľa podmienok žiadne vonkajšie sily, 150. Embrittlement sa vyskytuje v menej ako -20. Stres test: 1 s 2 mm*4 mm silikónové hadice a PVC hadica, ak sa použijú, tlak 300Kpa, spojenie sa vo vode bez bublina generácie. Keď sa používa s PU 2 mm*4.5 mm hadica, tlak 300Kpa, spojenie sa vo vode bez bublina generácie. 2 s 3 mm*5mm alebo 3 mm*6mm silikónové hadice a PVC hadica, keď sa používajú, tlak 300Kpa, žiadne bubliny vo vode, na výrobu. Keď sa používa s PU 3 mm*5 mm hadice, tlak 300Kpa, žiadne bubliny vo vode, na výrobu. 3 s 4 mm*6 mm alebo 4 mm*7mm silikónové hadice a PVC hadica, keď sa používajú, tlak 300Kpa, žiadne bubliny vo vode, na výrobu. Keď sa používa s PU 4 mm*6 mm hadice, tlak 300Kpa, žiadne bubliny vo vode, na výrobu. 4 s 5 mm*8 mm alebo 5 mm*9mm silikónové hadice a PVC hadica, keď sa používajú, tlak 300Kpa, žiadne bubliny vo vode, na výrobu. Keď sa používa s PU 5 mm*8 mm hadice, tlak 300Kpa, žiadne bubliny vo vode, na výrobu. 5 s 6 mm*9 mm alebo 6 mm*10 mm silikónové hadice a PVC hadica, ak sa použijú, tlak 300Kpa vo vode bez bublina generácie. Keď sa používa s 6 mm*8 mm alebo 6,5 mm*10mmPU hadice, tlak 300Kpa, žiadne bubliny vo vode, na výrobu. Chemická stabilita: Kyseliny, alkalické kovy, soli, alkoholu, fenol, aldehydy a ketón sú odolné voči väčšine organických rozpúšťadiel. Rozsah použitia: Biochemické analýzy, analýza kvality vody, bunkovej kultúry, životného prostredia detekcie, tlač, tlačiarenské farby, atramenty, tepelného inžinierstva, tlaku kalibrácia, meranie tlaku. Chladenie, dezinfekcia, vyučovanie, vedecký výskum, experimenty, zubné ošetrenie, vybavenia, a mnoho ďalších spoločných priestoroch. Najmä v niektorých presné vedecké prístroje a zariadenia širokú škálu aplikácií, ktoré boli získané v nízkej-tlak plynu-liquid tekutiny systému. Vzhľad: hladký povrch bez otrepov, lietanie hrany, žiadne významné deformácie, normálne farebné bez vlasy žlté vlasy čierne.

Balenie a Poštovné BALÍK:

Štandardný export kartón balenie. DODACIA LEHOTA:

3-8 dní po potvrdení objednávky,detail dátum doručenia by mala byť rozhodnuté podľa

výroba sezóny a objemu objednávky. Informácie O Firme

Ningbo VMATIC Kvapaliny Kontrola Industry Co., Ltd je špecializovaný výrobca a vývozca dávkovacích systémov a zariadení pre všetky priemyselné odvetvia. Všetky tekutín môže byť presne upustiť buď tlak vzduchu alebo mechanickej sily. Venujeme sa vydávaniu design, vývoj, výrobu a predaj. Máme 10 veľkých série pre našich výrobkov zodpovedajúcu klasifikáciu podľa kvality, funkcie a pod. Každý z našich položiek je dodržaná tým, že poskytuje na všetky odvetvia, nákladovo efektívne riešenie pre potreby vydávať kvapalín a vložiť riadeným spôsobom.

Všetky tekutín môže byť presne upustiť buď tlak vzduchu alebo mechanickej sily. Dodávame jednoduché ručné alebo lavica automaty na jednu časť materiálov cez automatické robotické systémy výdajných s víziou uznanie a meter-mix zariadenia na dve časti-materiály, ako sú epoxidy. Kompletný rad vymeniteľné striekačky, sudy, ihly a tipy sú tiež k dispozícii.

Naše výrobky sú vhodné pre mnoho aplikácií vrátane Lekárskych, Elektronické, Šperky, a Automobilový priemysel a všeobecné priemyselné OEM montážnych činností.

Sme odhodlaní poskytovať našim zákazníkom kvalitné položky a dobrú hodnotu za peniaze, ktoré zabezpečia spokojnosť s vysokou úrovňou venovanie.

Tešíme sa na príležitosť na servis výdajných požiadavky.

História 1 Naše Pôvodné Sídlo

naše výrobné založená od roku 2009, začiatok nášho demestic predaj 2 Dobré Predaj V Číne

ponúkame na predaj rýchlo v našich Čína Trhu a užite si skvelú reputáciu 3 Dovoz & Vývozu Oddelenie Zriadené

naše dovozu a vývozu, ministerstvo ustanoviť, začneme náš medzinárodný predaj 4 Predať Rýchlo na Palubu

náš vývoz ročný obrat množstvo dosiahnuť USD 5,000,000 Certifikácie

Zabezpečenie Kvality

Chrániť Vaše Platby,

Zaistite Si, Aby Naše Výhody

Vysoká Kvalita---- Kvalitné Suroviny, Rozšírené Vybavenie, Výtvarných Postupov.

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie