304 Nerezovej Ocele Jedlo Rack Mozgov Stojan Na Sušenie Filter Riad Úložný Box Jedál Jedál Dodávky Kuchyne, Regály 2 Vrstvy

€29.14 €17.48 Doručenie zdarma

Štítky: zásobník jedlo rack, držiak dosky, box storag kuchyňa, skryté umývadlo, kuchyňa storag, regály organizátor, jedlo suché rack, stojan na riad s krytom, ika skladovanie, skladovanie kuchyňa organizácie.

Popis

  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Hmotnosť: 1.3 kg
  • Veľkosť: 27.5*12.5*41.5
  • farba: STRIEBRO

Úvod:

Drainer je bežne používané položky vo všetkých domácnostiach. S ním budete plne využiť priestor v dome. Dôrazne sa odporúča, že budete používať naše multifunkčné S-tvarované double-layer jedál, tyčinky a lyžice stojan na riad. Po dôkladnej galvanické povrchové úpravy, táto umývačka riadu má hladký vzhľad a brúsená na lesk. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, má vysokú odolnosť a spoľahlivosť, a môže podporovať misky, lyžice, tyčinky a jedál. Má dve vrstvy, môže byť zoradené dobre a je ľahké sa dostať. Chcete kúpiť sami?

Funkcie:

1. S-tvarované dizajn, unikátne a elegantné

2. Varná doska, špeciálne povrchové úpravy, brúsená na lesk a hladký povrch

3. Odolnosť, môže prijať misky, lyžice,

4. materiál z nehrdzavejúcej ocele, s vody zásobník môže byť umiestnený do kuchýň, reštaurácií a ďalších miest, skladovanie jedál, otvárače, poháre, atď.

Názov produktu: Double-layer pokrm odkvapkať úložný stojan

Veľkosť produktu: 27.5*12.5*41.5

Hmotnosť výrobku: 1,3 KG

Produkt materiál: nerezová oceľ

Produkt farba: strieborná

Zoznam produktov: 1*mozgov úložný stojan

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5.00 out of 5 (1 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie