Video Wall radič 2 x 2 video Wall Procesorov DVI/HDMI /VGA/USB vstupu, 4X HDMI out s audio&RS232 ovládanie

€180.30 €151.45 Doručenie zdarma

Štítky: pc monitor svetlo, asus displaylink, mini lcd radič rada hdmi, procesor zvuku, vstupu, cctv monitor tester, vga2hdmi vga hdmi, monitor pc, led video stenu, kamera video.

Popis

  • Číslo Modelu: NTA0104
  • Názov Značky: YPAY
  • Video Wall radič: Video Wall radič 2 x 2

Tento produkt je s vysokým rozlíšením obrazu spojov procesor pre LCD Tv, ultra-úzke LCD obrazoviek a projektorov.

popis výrobku:

• Produkt používa high-definition spracovanie čip, ktorý podporuje vstup a výstup 1080P signály. • Produkt je navrhnutý s infračervené diaľkové ovládanie a predný panel tlačidlá. Používatelia môžu vykonávať one-kliknite na položku rýchle ovládanie a plne funkčné ovládanie splicer prostredníctvom tlačidiel alebo diaľkového ovládania, ktoré je jednoduché a pohodlné. To môže tiež byť riadený RS-232 pre viac rôznych funkcií. Funkciu rozšírenia. • Podpora 1 VGA, 1 DVI, 1 USB, 1 HDMI vstup v rovnakom čase, všetky vstupné signály môžu byť prepnutý na veľkej obrazovke pre zobrazenie spojov. • Podpora audio vstup a výstup, a podporu synchrónne výstup audio a príslušné video. • Podpora 180-stupňové flip všetky pozdĺžne obrazovke. • Produkt má zabudovanú rolovanie titulky funkcia. Môžete použiť vstavaný ovládací softvér na ľubovoľne nastaviť titulky prejdite polohe, prejdite rýchlosť, veľkosť písma, farba písma a farbu pozadia cez RS 232 komunikácia rozhranie. • Podporuje hranice rezanie technológie. Pri hranici rezanie nie je použitý, obraz sa opticky zdvihne od seba; obraz spracované hraničných rezanie nie je deformovaný a pretiahol, a víziu, je prirodzenejšie a realistické. • Podporuje prístup cez USB. Môžete priamo dekódovať videá, obrázky, prehrávať Mp3 súbory, súbory, atď. vložením U diskov; bez špeciálnej konfigurácie iných front-end zariadenia, je potrebné, ktoré je jednoduché a praktické.

Spojovanie Stenu Nastavenie

1, v hlavnom menu vyberte možnosť setup menu - > šijacia režime Nastaviť。 2, stlačte ľavé a pravé tlačidlá, ak chcete vybrať vhodné spojov režime. 3 vyberte položku HDMI port výber, a podľa port ID vyberte phaseLocation šitie (opláštenie adresu). 4 spojovanie prepínač je nastavený na otvorený, môžete spájať.

Parameter Popis:

HDMI port: prístup k HDMI výstup ID číslo, potrebné a spellThe rovnakej pozícii môže byť zostrihané správne. Splice miesto: umiestnenie spojov stenu, opláštenie adresu

Rám Rezanie Popis:

V menu nastavenia, nájsť horizontálne spoločné nariadenia / vertikálne šev môže byť upravená, rám rezanie nastaviť. (napríklad: úroveň 20 mm spojov šev, šev úrovni je prispôsobená +20 MM)

Displej Prehodiť Popis

V menu nastavenia, vyberte príslušný port HDMI číslo, a potom vyberte zrkadlo menu, stlačte "p" tlačidlo pre flip .

Pripojenie RS232 kábel RS232 rozhranie produktu a otvoriť príslušný prejdite titulok softvér,systém môže vykonávať funkciu koľajových titulky, a môže plniť rôzne funkcie titulky v softvéri text umiestnenie, veľkosť textu, písmo rýchlosť, farba textu, farba pozadia, atď.Môžete tiež upraviť v rámci LED funkcia môže byť LED obraz škálovanie a LED imagesCutting funkcie, ako je znázornené na obrázku:

Viac šitie režimy

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 5 out of 5 (1 votes)

5
Forever Balance 2020-12-22

It came very fast, I recommend it just need to try

Pridať recenziu

Hodnotenie