4:3 Prenosné Skladacie premietacie plátno na Stenu Domáce Kino, Divadlo 3D HD Premietacie plátno Plátno

€4.73 €3.31 Doručenie zdarma

Štítky: alr obrazovke, 180 palec, biela tv obrazovky, premietacie plátno stojan, šedá premietacie plátno rám, projektor domáceho kina 200, clr obrazovke, alr premietacie plátno, projekt obrazovke, monitor portabl.

Popis

  • Formát: 4
  • Typ Obrazovky: Prenosné Obrazovke
  • Prenosné: Áno
  • Materiál: Biela Matná
  • Názov Značky: ACEHE

Funkcie:

1. vysoká pevnosť. Krátke vlákna pevnosti 2,6 5,7 cN/dtex, a vysoká pevnosť vlákna je 5,6 až 8.0 cN/dtex. Kvôli jeho nízkej hygroscopicity, jej mokré sila je v podstate rovnaký ako suché silu. Dosah signálu je 4-krát vyššia ako z nylonu a 20-krát vyššia ako viskóza.

2. Dobrú pružnosť. Pružnosť je blízko, že vlna, a keď je natiahnuté 5% až 6%, to môže byť takmer úplne obnovené. Vrásky, odpor je lepší ako ostatné vlákna, ktoré je látka nie je vráskavá, a rozmerová stabilita je dobrá. Na modul pružnosti je 22 až 141 cN/dtex, čo je 2 až 3-krát vyššia ako nylon. Polyesterová tkanina má vysokú pevnosť a elastické zotavenie, takže je odolný, bez vrások a non-iron.

3. Teplo-odolný polyester je vyrobená taveniny spinning metódy a vytvorené vlákno môže byť ďalej vyhrievané a roztaví a je termoplastický vlákniny. Polyester má vyšší bod topenia a menšie špecifické tepelné kapacity a tepelná vodivosť, takže tepelný odpor a tepelná izolácia polyesterové vlákna sú vyššie. To je najlepší medzi syntetických vlákien.

4. Dobrý thermoplasticity a slabá odolnosť voči topenia. Polyester je najviac tepelne-odolné tkaniny v syntetické tkaniny kvôli jeho hladký povrch a pevné vnútorné molekúl. Je termoplastický a môžu byť vyrobené do skladaná sukňa s dlhými záhybov. Zároveň polyesterovej tkaniny má zlú odolnosť voči topenia, a je ľahké formy otvory v prípade sadzí alebo Mars. Preto, nosenie by sa mali vyhnúť kontaktu s ohorky, iskry, atď.

5. Dobrá odolnosť proti opotrebeniu. Odolnosť proti opotrebeniu je sekunda len k nylon s najlepšou odolnosťou proti oderu, lepšie ako iné prírodné a syntetické vlákna.

6. Dobré svetlo odpor. Lightfastness je sekunda len k akryl. Polyesterové tkaniny majú lepšie lightfastness, a ich lightfastness je lepšie ako prírodné vlákna tkaniny s výnimkou akrylových vlákien. Najmä v zadnej časti skla, svetla stálosť je veľmi dobrý, takmer rovnaké ako akrylových vlákien.

7. konzervačný prostriedok. Odolné voči bielidiel, antioxidanty, uhľovodíky, ketóny, ropné produkty a anorganických kyselín. Odolný riediť alkalických, nebojí plesniam, ale horúce alkalických môže sa rozkladajú. Má tiež silné kyseliny a zásady, odolnosť a odolnosť voči UV žiareniu

8. Farbenie je zlá, ale na farebnú stálosť je dobrá a nie je jednoduché zmiznúť. Pretože neexistuje žiadne špecifické farbenie skupiny na polyesteru molekulová reťaz, a polarita je malý, farbenie je ťažké, dyeability je zlá, a farbivá molekuly nie sú ľahko vstúpiť vlákien.

9. Zlá hygroscopicity, na sebe teplo, dusno, a ľahko priniesť statickej elektriny, farbenie prachu, ktoré ovplyvňujú vzhľad a pohodlie. Avšak, to je veľmi jednoduché suché po umytí a mokré sila je takmer znížená, nie je deformovaný, a má dobré umytie a schopnosť opotrebenie.

Špecifikácie:

Veľkosť: : 40 palec, 50-palcov 60 palec, 72 palec, 84 cm, 100 palec, 106 palec

Pomer Strán: 4:3

Materiál: Plátno

Farba:biela

Obsah Balenia:

1 x premietacie plátno

1 Sadu Háčikov

Poznámka:

1.V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách.

2.Vzhľadom na ručné meranie a rôznych metód merania, prosím, dovoľte 1-3 cm odchýlka. Vďaka!

package

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Hodnotenie: 0 out of 5 (0 votes)

Pridať recenziu

Hodnotenie